Csoportok/Közösségi ház

A játékkal kapcsolatos témák helye.

Re: Csoportok/Közösségi ház

HozzászólásSzerző: tanya » 2015.05.17. 19:32

Sziasztok nekem olyan problémám lenne a játékommal amit ma kezdtem el igaz 11-es szintre sikerült felhúznom így is vadonatúj Sony E4-ről van szó mert azon játszom hogy amikor megpróbálok venni valamit az újságból akkor nem tudom megvenni az eladótól mert nincsen kirakva. Az ismerőseim nem látják a kitett termékeket és én sem látom az övéiket. eléggé aggasztó dolog. Próbáltam már újra tenni a játékot töbszöris be vagyok jelentkezve facebookon meg google playen is de semmi egyszerűen fogalmazva nem látok semmi árucikket senkinél és az enyéimet sem olyan mitha el lennék zárva mindenkitől. Előre is köszönöm a segítséget
tanya

HozzászólásSzerző: Tsingiling » 2015.05.12. 16:54

Sziasztok!

Kis csapatunk lassan ünnepli az első születésnapját. :) Tehát jó régóta együtt vagyunk jóban, rosszban, esőben, hóban szélben, az estéket bizony, kinek, hogy engedi az ideje, együtt töltjük. Mivel sok viszontagságot átéltünk, sok ember megfordult nálunk, voltunk fent és lent. Az újonnan belépő derby sokaknak zavart okozott és a túlfűtött érzelmektől teli emberek kisebb csoportja is mások szemében megosztóként hatott. Emiatt most kicsit megcsappant a létszám. No, de nem is szeretném, ha nagyon sokan lennénk, mert nem tudjuk elsőre megítélni, hogy ki, milyen. Ezért olyan kéréssel fordulnék hozzátok, amennyiben velünk szeretnél játszani, hogy olyan tagok jelentkezzenek, akiket igenis érdekel a derby, és nem holmi hóbortnak tekintik magát a játékot, hanem bizony lehet számítani rájuk. Persze megértem én, hogy a kezdeti lendület hevében úgy gondoljuk, hogy sokáig fogunk vele játszani. Ezzel nincs is semmi baj. Csak ne egy hétre gyere :)
Ha hozzánk jössz erre számíthatsz: Kiforrt összetartó mag, amit Veled, kedves jelentkező szeretnénk bővíteni. A segítséget zokszó nélkül megkapod. Legyen bármi, amire szükséged van. De képzeld, sok hasznos tanácsunk is van :) Még ezekkel is megspékeljük a haladásod a játékban. Vannak baglyaink, és vannak tyúkokkal kelőink is. Nappal többnyire mindenki csendben játszik (már amikor :D). Móka és kacagás. És fel kell készülnöd arra is, hogy foglalkozunk egymással.
Amit Tőled nem várunk: Hogy folyton csak kérj. Ezt senki nem nézi jó szemmel.
Amit elvárunk, hogy játssz velünk :) Tartozz közénk, illeszkedj be. Mindenki tárt karokkal vár!
És mielőtt még bármi nem tetszene neked a belépés után, ezért rögtön csírájában fojtom el a később kialakulható vita tárgyát.
Tudnod kell, ha hozzánk jössz, hogy egyetlen szabályunk van. De azt szigorúan be is tartjuk, mert csak így biztos mindenki biztonságos fejlődése. Ez elsősorban belső kereskedelmet jelent. Leginkább a fejlesztőkre hat ki, fejlesztő verseny és azután való kapkodás utána meg idegeskedés, hogy egy ezred másodperccel valaki gyorsabb volt nálad, van bőven az újságban, ha arra vágysz. :)
Ha komolyan szeretnél játszani, játék közben jól érezni magad, tartozni egy nagyon kedves kis maghoz, aminek a részesévé lehetsz, akkor keresd a Boci & Szalmát.

Ui. A belépési határt sajnos meg kellett emelnünk 45-ös szintre. Kérésre lejjebb vesszük.

Már mindenki tűkön ül, hogy gyere :)))
Tsingiling

HozzászólásSzerző: teideibolya » 2015.05.05. 10:44

MsBozsenek válasz

Sok hasznos tanácsot találsz ezen az oldalon a tippek- trükkök alatt. Azon kivül mire lennél kiváncsi?

"Szerző: MsBozse » 2015.04.27. 08:50

Sziasztok!
Nemrégen kezdtem itt a farmerkedést. Nagyon jó és nagyon tetszik is, de nemigazán vagyok képben több dologgal kapcsolatban. Örömmel venném, ha 1 régebbi játékos mentorálna, mert úgy gyorsabban is tudnék haladni és élvezetesebb is lenne számomra a játék. Minden tanácsot szívesen fogadok. Előre is köszi!
További szép napot MIndenkinek! MsBözse"
teideibolya

HozzászólásSzerző: teideibolya » 2015.05.05. 10:39

Mindenki szerettel várok a csapatomba.

A keresőbe így találod: Magyar csapat 01

Vörös róka lila körben a szimólum. Könnyen megtalálható, mert kidob a kereső.
29-es pályától csatlakozhattok
Mindenbe segítek ha kell. Amennyiben nem találnál írj teideibolya@gmail.com
teideibolya

magyarok

HozzászólásSzerző: sajti » 2015.05.05. 07:02

Sziasztok!
Csináltam egy csoportot magyarok néven VÁRUNK!
Ha szeretnél egy jó csapat tagja lenni várlak. Még csak ketten vagyunk de mindenkit várunk kezdőt haladót. Nen baj ha nem minden órában a játékon lógsz! Nincs kötelező derbi! saiti farm. Facebookon saiti Andy várlak!
Jelem sárga kutya zöld recés körbe.
sajti

HozzászólásSzerző: fantom220 » 2015.05.04. 07:36

Sziasztok Red Hay Day néven létrehoztam egy új csoportot Akik szeretnének Aktivan játszani Csatlakozanak Bátran Nncs kötelező Derby játék ! Szép napot mindenkinek :)
fantom220

>Aktív Farmerek Hungary<

HozzászólásSzerző: Zoliii95 » 2015.05.03. 14:49

Ha szeretnél egy vidám, segítőkész, aktív csoport tagja lenni csatlakozz.! A nevünk: >Aktív Farmerek Hungary<
Zoliii95

olümposz

HozzászólásSzerző: csaby0110 » 2015.05.03. 09:02

Sziasztok,tagja vagyok egy 14 főböl állo csoportnak,aktiv és segitökész csoport ez aki épp csoportot váltana vagy csoportot keres csatlakozzatok,nem bánjátok meg.
A csoport neve olümposz.
csaby0110

HozzászólásSzerző: Timi78 » 2015.05.02. 18:50

Sziasztok!
Szeretném ha jönnétek ebbe a csoportba:Luna csapata 40-es szinttől várunk minden kedves és aktív játékost!
Timi78

HozzászólásSzerző: MsBozse » 2015.04.27. 08:50

Sziasztok!
Nemrégen kezdtem itt a farmerkedést. Nagyon jó és nagyon tetszik is, de nemigazán vagyok képben több dologgal kapcsolatban. Örömmel venném, ha 1 régebbi játékos mentorálna, mert úgy gyorsabban is tudnék haladni és élvezetesebb is lenne számomra a játék. Minden tanácsot szívesen fogadok. Előre is köszi!
További szép napot MIndenkinek! MsBözse
MsBozse

ElőzőKövetkező

Vissza: Hay Day