Hogyan lehet újrakezdeni a Hay day-t?

A játékkal kapcsolatos témák helye.

Re: Hogyan lehet újrakezdeni a Hay day-t?

HozzászólásSzerző: tokimano22 » 2016.02.10. 10:19

Sziasztok! Nekem egy olyan problémám van, hogy én tényleg újra szeretném kezdeni a játékot, mert a fiam játszott vele az én Facebookos profilommal. Csináltam neki is egy profilt, töröltem a játékot a gépről, de ahogy újratelepítem a régi játék jön vissza. Ehhez kérnék segítséget sürgősen!!!! Előre is köszönöm!Ha jól tudom az újratelepítésnél fel kell tennie egy kérdést, hogy a régi vagy új játékot szeretnék? Csak tiszta lappal szeretném elkezdeni a játékot! Ehhez kérek segítséget!!!!!!!
tokimano22

Re: Hogyan lehet újrakezdeni a Hay day-t?

HozzászólásSzerző: huncutka281 » 2015.03.01. 07:11

takacs.nikolett25 írta:Nemrég kezdtem el építeni a farmomat, de valamiért nem tudok kukoricát és búzát vetni csak gyémántért sajnos. Így pedig nem tudom megetetni a tyúkokat és a teheneket sem. Hogyan lehetne újrakezdeni a játékot vagy honnan szerezhetnék gyémántot azon kívül, hogy veszek?
VVálaszokat előre is köszönöm :)))

Szia !Felesleges újra kezdeni .azért tudsz csak gyémánttal mert nincs egy darab sem a pajtába piacon tudsz venni búza van 1-32/10 db Kukorica szintén olcsón beszerezhető .Gyémántot küldetések után /horgászat után stb kaphatsz.De előbb a kis házban a küldetéseket figyeld.Piacot a az út melletti postaládában lapozhatod az újságot.
huncutka281

Hogyan lehet újrakezdeni a Hay day-t?

HozzászólásSzerző: takacs.nikolett25 » 2015.02.28. 12:05

Nemrég kezdtem el építeni a farmomat, de valamiért nem tudok kukoricát és búzát vetni csak gyémántért sajnos. Így pedig nem tudom megetetni a tyúkokat és a teheneket sem. Hogyan lehetne újrakezdeni a játékot vagy honnan szerezhetnék gyémántot azon kívül, hogy veszek?
VVálaszokat előre is köszönöm :)))
takacs.nikolett25

Vissza: Hay Day